Anasayfa | Künye | İletişim
01 Ağustos 2015 Cumartesi
Reklam Alanı 3
HABER ARA
Aranacak sözcüğü yazınEn az 3 karakter girmelisiniz
Paphlagonia dergisi çıktı!
Reklam Alanı 4
HAVA DURUMU

BARTIN

5 Günlük hava durumu için resmin üzerine tıklayın

PİYASALAR
BIST 10079.9102,09
USD2,7604-1,07
EURO3,04630.00
GBP4,3279-0,31
Altın97,761-0,07
3 gunluk Repo9,650
Bilesik Faiz9,98-0,30
Cumhuriyet Altını652,98-0,07
ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ
Şimdi:
50
Bugün:
701
Dün:
1298
Bu Hafta:
7486
Bu Ay:
701
Bu Yıl:
255920
Toplam:
1509558
Sayaç Başlangıcı:
2 Kasım 2010
IP Numaranız:
107.20.59.213
HABER

BANK ASYA BARTIN ŞUBESİ AÇILDI


Karadeniz Bölgesi’nde yatırımlarına devam eden Bank Asya, Bartın’a şubesini açtı. Bartın Orta Mahalle Karakaş Caddesi’nde hizmet verecek olan Bank Asya Bartın Şubesi, dün yapılan törenle hizmete açıldı. Törende konuşma yapan Bank Asya Genel Müdür Yardımcısı Zafer Ertan, Bartın’ın madencilik, sanayi, tarım, turizm gibi ekonomik yapıyı belirleyen ana unsurlar ile ülke ekonomisine önemli katkılar yaptığını ifade etti.
GENEL » Tarih : 07.12.2012 • 09:13 • Okunma : 1304 • Yorum : 0 Paylaş
Reklam Alanı 2
BARTIN HANGİ DALDA DAHA BAŞARILI OLUR ?
BANK ASYA BARTIN ŞUBESİ AÇILDIFinans sektöründe istikrarlı yükselişini sürdüren Bank Asya, Bartın Şube’sini açarak yurt çapındaki hizmet ağına bir yenisini daha ekledi. Bank Asya Bartın'daki İlk Şubesini  dün düzenlenen törenle hizmete açtı.  Açılış törenine  Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Şaban Yılmaz, Bank Asya Genel Müdür Yardımcısı Zafer Ertan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın İl Emniyet Müdürü Mehmet Altınok, Bartın İl Genel Meclis Başkanı Ali Kartal, Bartın İl Müftüsü İsmail Bayrak, Bartın TSO Başkanı İsmail Toksöz, Bank Asya Bartın Şube Müdürü Mustafa Elmas, Bank Asya üst düzey yöneticileri ve çok sayıda konuk katıldı.  Bank Asya Genel Müdür Yardımcısı Zafer Ertan, Bartın Şubesi’nin açılışında yaptığı konuşmada; yakaladığı sağlıklı büyüme performansını başarıyla sürdüren Bank Asya’nın, aktif büyüklük bakımından Türkiye’nin önde gelen bankaları arasına girdiğini belirtti.
Ana enstrümanı finansman desteği sağlamak olan katılım bankalarının her geçen gün değerinin daha iyi anlaşıldığının altını çizen Zafer Ertan, katılım bankacılığının üretici ve girişimci için en güvenli ve en iyi büyüme reçetesi olduğuna değinerek, Bank Asya’nın en kritik zamanlarda bile  işletmelere desteğini ve reel ekonomiye katkısını sürdürdüğünü ifade etti.
Bartın’ın madencilik, sanayi, tarım, turizm gibi ekonomik yapıyı belirleyen ana unsurlar ile ülke ekonomisine önemli katkılar yaptığını belirten Ertan, “Bartın su ürünleri açısından da bölgede zengin bir potansiyele sahip, zaten şehir insanı bu güzellikleri her zaman en verimli şekilde kullanarak il ekonomisine katkıda bulunmuşlardır.” dedi.
Bartın’ın çeşitli sektörlerde göstermiş olduğu başarılı iş modelini, Bankacılık sektöründe de Bank Asya’nın gerçekleştirdiğini ifade eden Ertan, Bank Asya’nın müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve işletmelerin ihtiyaç duyduğu finansman ihtiyacını en hızlı karşılayacak sistemi kurması sayesinde 16 yıl gibi kısa bir sürede sektörünün lider bankası konumuna ulaştığını söyledi.

“Aktif Büyüklüğü 20 Milyar TL’ye Ulaştı”

Bank Asya’nın bugün, 20 Milyar TL aktif büyüklüğü ve ekonomiye sağladığı nakdi ve gayri nakdi toplam kaynağın 24 Milyar TL’ye ulaştığını aktaran Zafer Ertan, Türkiye’nin en büyük finansman kuruluşlarından biri olduklarını belirtti.
2012 yılının kendileri için yatırımların hız kesilmeden devam edildiği bir yıl olduğunu ve 50 yeni şube açarak toplam şube sayısını 250’ye çıkardıklarını vurgulayan Ertan, şunları söyledi: “Bank Asya olarak, hızlı şubeleşmenin yanı sıra önemli iştirak yatırımları da yaptık. Türkiye’nin ilk faizsiz emeklilik şirketi Asya Emeklilik faaliyetlerine başladı ve kısa zamanda 30 binin üzerinde müşteriye ulaşarak, sektörün önemli oyuncuları arasında yer alacağını şimdiden göstermiş oldu. Bir diğer yatırım yaptığımız alan da Menkul Kıymetler Piyasası’nda oldu. Asya Menkul Değerler A.Ş.’yi kurduk. Böylece, müşterilerimize yatırımlarını farklı alanlarda değerlendirmelerine yönelik danışmanlık hizmeti verirken, halka arzlarına da aracılık edeceğiz.” Şubeleşmeye ve iştiraklere yapılan yatırımlardan başka, yurt dışındaki ilk şubelerini geçen ay Erbil’de açtıklarını belirten Ertanfyine yıl içinde Hindistan’da temsilcilik ofislerinin de hizmete girdiğini ifade etti. Orta Mahalle Karakaş Caddesi’nde hizmet vermeye başlayan Bank Asya Bartın Şubesi’nde, müdür olarak görev yapan Mustafa Elmas, Bartınlılar’a hizmet veriyor olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Bank Asya Bartın Şubesi’nde müşterilerinin her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak organizasyon yapısına sahibiz. Bölgede istihdama ve gelişime açık firmalara destek vereceğiz. Amacımız bireysel ve ticari bankacılık alanlarında öncü projelere imza atarak Bartın ekonomisine katkıda bulunmak” diye konuştu.
  • OKUR YORUMLARI
  • YORUM YAP
Bu habere henüz yorum yapılmadı...
İsim: İsim alanını boş bırakmayın...
Eposta: Eposta alanını boş bırakmayın...Geçerli bir e-posta adresi yazın...
Yorum:
Yorum alanını boş bırakmayın...
    Karakter kaldı...
  • Yorum yazınız 1000 karakterle sınırlıdır.
  • Yorumunuz site yöneticisinin kontrolünden geçtikten sonra yayınlanır.
  • Gönderilen yorumun her türlü sorumluluğu yazan kişiye aittir.
  • Türk Ceza Kanunu'nun suç saydığı fiilleri öven, ahlak kurallarına aykırı, kişi hak ve özgürlüklerine saldırı niteliği taşıyan yorumlar yayınlanmaz.