Anasayfa | Künye | İletişim
30 Temmuz 2015 Perşembe
Reklam Alanı 3
HABER ARA
Aranacak sözcüğü yazınEn az 3 karakter girmelisiniz
Paphlagonia dergisi çıktı!
Reklam Alanı 4
HAVA DURUMU

BARTIN

5 Günlük hava durumu için resmin üzerine tıklayın

PİYASALAR
BIST 10078.0800,07
USD2,7595-0,14
EURO3,0455-0,20
GBP4,31700,23
Altın97,207-0,37
O/N Repo9,630
Bilesik Faiz10,100,00
Cumhuriyet Altını649,46-0,34
ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ
Şimdi:
21
Bugün:
85
Dün:
1548
Bu Hafta:
4473
Bu Ay:
43993
Bu Yıl:
252907
Toplam:
1506545
Sayaç Başlangıcı:
2 Kasım 2010
IP Numaranız:
54.167.76.176
HABER

ENCÜMEN ÜYELERİ BELİRLENDİ


Bartın İl Genel Meclisi Nisan ayı 2. toplantısında İl Encümeni ve İhtisas Komisyonlarına üye seçimini yaptı. İhtisas Komisyonlarının belirlenmesinin sonrasında konuşma yapan Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Ali Kartal 9 adet komisyona seçilen üyelerin 1 yıl boyunca görev yapacağını hatırlatarak, “İl Genel Meclisimizin bel kemiği komisyonlarımızdır. Çünkü yapılacak çalışmalarımızın ve yatırımlarımızın yol haritasını komisyonlarımızda belirliyoruz. Vatandaşımızın bize olan güvenini boşa çıkarmamak için önümüzdeki 1 yıl içinde var gücümüzle çalışacağız” dedi.
GENEL » Tarih : 03.04.2013 • 09:56 • Okunma : 421 • Yorum : 0 Paylaş
Reklam Alanı 2
BARTIN HANGİ DALDA DAHA BAŞARILI OLUR ?
ENCÜMEN ÜYELERİ BELİRLENDİİl Genel Meclisi Nisan ayı 2. toplantısında İl Encümeni ve İhtisas Komisyonlarına üye seçimini yaptı.  Ali Kartal başkanlığında yapılan toplantıda ilk olarak, İl Encümen seçimi gerçekleştirildi. 1 yıl görev yapacak İl Daimi Encümenine Ali Kartal, Recep Kantarcıoğlu, Uğur Timur, Musa Gürüz ve Atnen Aydoğan seçildiler.
 
İhtisas Komisyonlarına Üye Seçimi Yapıldı
 
Daha sonra toplantıda 9 komisyona üye seçimi gerçekleştirildi. Buna göre, Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonuna Recep Kantarcıoğlu, Mehmet Ali Uğur, Sefai Dikyurt, Kenan Dursun, Uğur Timur; Plan ve Bütçe Komisyonuna Mehmet Ali Uğur, Ali Kartal, Atnen Aydoğan, Recep Kantarcıoğlu, Aynur Yıldırım, Ayhan Özçelik, Sefai Dikyurt; İmar ve Bayındırlık Komisyonuna Atnen Aydoğan, Sefai Dikyurt, Ali Kartal, Kenan Dursun ve Musa Gürüz; Çevre ve Sağlık Komisyonuna Sefai Dikyurt, Uğur Timur, Recep Kantarcıoğlu, Kenan Dursun, Ayhan Özçelik; Tarım Komisyonuna Mehmet Ali Uğur, Atnen Aydoğan, Uğur Timur, Musa Gürüz, Orhan Çaça; İçişleri Komisyonuna Ali Kartal, Atnen Aydoğan, Musa Gürüz, Kenan Dursun, Orhan Çaça; Çeşitli İşler Komisyonuna Uğur Timur, Sefai Dikyurt, Recep Kantarcıoğlu, Musa Gürüz, Aynur Yıldırım; Sanayi Ticaret ve Turizm Komisyonuna Uğur Timur, Atnen Aydoğan, Mehmet Ali Uğur; İnsan Kaynakları ve Ar-ge Komisyonuna Kenan Dursun, Mehmet Ali Uğur, Musa Gürüz, Recep Kantarcıoğlu ve Uğur Timur seçildi.
 
Kartal: Komisyonlar Bizim Bel Kemiğimiz
 
İhtisas Komisyonlarının belirlenmesinin sonrasında konuşma yapan Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Ali Kartal 9 adet komisyona seçilen üyelerin 1 yıl boyunca görev yapacağını hatırlatarak, geçtiğimiz yıl görev yapan üyelere çalışmalarından dolayı teşekkürlerini sundu. Kartal, “İhtisas komisyonlarımıza yeni seçilen üye arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bildiğiniz gibi İl Genel Meclisimizin bel kemiği komisyonlarımızdır. Çünkü yapılacak çalışmalarımızın ve yatırımlarımızın yol haritasını komisyonlarımızda belirliyoruz. Ben komisyonlarda görev yapan arkadaşlarımızdan her zamankinden çok özveri bekliyorum. Halkımızın İl Genel Meclisimize olan güveni her geçen gün artmaktadır. Tabi bununla birlikte ihtiyaçlarda hızlı bir artış göstermektedir. Vatandaşımızın bize olan güvenini boşa çıkarmamak için önümüzdeki 1 yıl içinde var gücümüzle çalışacağız.”dedi.
  • OKUR YORUMLARI
  • YORUM YAP
Bu habere henüz yorum yapılmadı...
İsim: İsim alanını boş bırakmayın...
Eposta: Eposta alanını boş bırakmayın...Geçerli bir e-posta adresi yazın...
Yorum:
Yorum alanını boş bırakmayın...
    Karakter kaldı...
  • Yorum yazınız 1000 karakterle sınırlıdır.
  • Yorumunuz site yöneticisinin kontrolünden geçtikten sonra yayınlanır.
  • Gönderilen yorumun her türlü sorumluluğu yazan kişiye aittir.
  • Türk Ceza Kanunu'nun suç saydığı fiilleri öven, ahlak kurallarına aykırı, kişi hak ve özgürlüklerine saldırı niteliği taşıyan yorumlar yayınlanmaz.